Seiko Presage Cocktail Time 30mm – SRE017J1
7.998 kr
1 på lager (kan også restbestilles)
Tilleggsinformasjon
| Kasse diameter | 30 mm |
|---|---|
| Lug-til-lug | 37 mm |
| Avstand lugs | 14 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Glass | Hardlex |
| Urskive | hvit |
| Tall urskive | Diamanter, Indekser |
| Vanntett | 50 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Kaliber | 2R05 |
| Juveler | 21 |
| Gangreserve | 40 timer |
| Funksjoner | Dato |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
| Kjønn | Dame |
Omtaler (0)










Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.