Hamilton Khaki BeLOWZERO – H78535380
22.895 kr
Utsolgt, men kan bestilles
Tilleggsinformasjon
| Kasse diameter | 46 mm |
|---|---|
| Kasse materiale | Titan |
| Kassens tykkelse | 15.7 mm |
| Avstand lugs | 24 mm |
| Glass | Safirglass |
| Krone | Skrukrone |
| Urskive | Grå |
| Tall urskive | Arabiske tall |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Kaliber | C07.611 |
| Gangreserve | 80 timer |
| Funksjoner | Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Gummirem |
| Materiale Lenke/Rem | Gummi |
| Farge Lenke/Rem | Gul |
| Lås | H-Spenne |
Omtaler (0)














Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.