Hamilton Jazzmaster Quartz 40mm – H32461141
5.695 kr
1 på lager
Tilleggsinformasjon
| Kasse diameter | 40 mm |
|---|---|
| Kasse materiale | Stål |
| Kassens tykkelse | 7, 8 mm |
| Avstand lugs | 20 mm |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Blå |
| Tall urskive | Indekser |
| Vanntett | 50 meter |
| Urverk | Quartz |
| Kaliber | F06.105 |
| Funksjoner | Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
Omtaler (0)
















Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.