Hamilton Jazzmaster Quartz 32mm – H32301171
5.695 kr
Utsolgt
Tilleggsinformasjon
| Kasse diameter | 32 mm |
|---|---|
| Kasse materiale | Stål |
| Kassens tykkelse | 7, 8 mm |
| Avstand lugs | 16 mm |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Rosa |
| Tall urskive | Indekser |
| Vanntett | 50 meter |
| Urverk | Quartz |
| Kaliber | F05.105 |
| Funksjoner | Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
Omtaler (0)














Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.