Hamilton Khaki Field Mechanical 38MM – H69439931
38 mm matt rustfritt stålkasse, tre visere, mørk skive med lyse, luminescerende tall og indekser som viser timer og minutter, slitesterk NATO-reim: Den nye Khaki Field Mechanical er en trofast gjenskaping av sin opprinnelige forgjenger fra 1960-tallet og er tro mot Hamiltons militære arv. Inspirert av militæret, laget for å vare, dette er den opprinnelige soldatklokken.
*Brukt i Sonic the Hedgehog (2020). Båret av Tom Wachowski, spilt av James Marsden.
7.895 kr
Utsolgt
Tilleggsinformasjon
| Kasse diameter | 38 mm |
|---|---|
| Kasse materiale | Stål |
| Kassens tykkelse | 9.5 mm |
| Avstand lugs | 20 mm |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Sort |
| Tall urskive | Arabiske tall, Selvlysende |
| Vanntett | 50 meter |
| Urverk | Manuelt |
| Kaliber | H-50 |
| Gangreserve | 80 timer |
| Frekvens | 21.600 v.p.h. |
| Funksjoner | Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Natorem |
| Materiale Lenke/Rem | Tekstil |
| Farge Lenke/Rem | Grønn |
| Lås | Pin |
| Annet | Selvlysende visere |
Omtaler (0)














Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.